| MonsterUnix a întrebat:

Caut gazda in Arad! Ma poate ajuta cineva? Sunt dispusa sa platesc pana la 90 de euro pe luna! Astept urgent raspuns! va multumesc anticipat! Am sa las si adresa de email in caz ca doreste cineva sa ma contacteze pe email: nitescu_i@yahoo.com
irina.nitescu24@gmail.com

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Tocmai.ro sau pe Mercador. La 90 euro nu se poate sa nu gasesti ceva. Chiria e scumpa, gazda chiar mai ieftina. Cauta si mica publicitate in ziarele de Arad.

| Petru_Voicu_1968 a răspuns:

doresti o camera sau apartament la bloc? scrie-mi pe vpiiphone@gmail.com