| fanat1c a întrebat:

Caut o aplicatie care sa imi mareasca click-ul, atunci cand apas. Adica, atunci cand apas click, sa nu se recunoasca 1, sa se recunoasca 10, sau asa mai departe. De exemplu, e o aplicatie in care trebuie pur si simplu sa apesi click ca disperatul sa poti trece mai departe. Eu caut aplicatia care, atunci cand apas click, sa dea un boost, adica, in loc de 1 click, jocul sa "vada" 5 click-uri. Stiu ca pe mouse-urile de gaming exista un buton, dar eu nu il am sad. Solutii?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auto clicker, scrie pe Google.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul acesta îl folosesc şi eu: blog.dito.ro/articole/program-de-inregistrare-si-repetare-a-sarcinilor/