| mihaa a întrebat:

Caut, pentru sora mea o gazda in timisoara sau o colega de camera, va multumesc

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Da' gazda cu un coleg de camera in Bucuresti, nu e bine? tongue
Shin tongue

Shin
| Shin a răspuns:

Imi pare rau daca raspunsul meu te-a lezat intr-un fel. Promit sa nu se mai intample. Intre timp iti recomand un simt al umorului, nu de alta... dar sa nu vada chiar toata lumea cand suntem "n. f".
P. S. Mai ai multa lume de ajutat pe sait-ul asta pana cand iti poti permite sa-mi spui mie ca vanez punctewinking
Numai bine, Shin happy

| mihaa explică:

Shin, ai raspuns si tu de dragul de- a primi ceva punte,don't tell anyone

| mihaa explică:

Ptr anonima, nu inteleg raspunsul tau, fii mai explicita plizz

| LoryM22 a răspuns:

Cautcoleg.ro acolo da pe timisoara si gaseste ogerte, poze, colegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut colega de camera tot in tm dar din toamna. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteazama la nr 0766436378