| anonim_4396 a întrebat:

Caut colega de camera din toamna. sunt din Iasi, trec a 12a.cine este interesat astept mesaj pe privat.
P.S. inca nu mi-am gasit garsoniera sau gazdahee hee dar mai este pana atunci.

3 răspunsuri:
| diana2235 a răspuns:

Buna, si eu imi caut colega iar apartament mi-am gasit deja.
P.S. nu iti pot trimite mesaj ca cica sunt "junior"(nu am mai intrat de doi ani pe cont) deci daca esti interesata si vrei detalii da-mi un mesaj cu id-ul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| flory007 a răspuns:

Buna si eu sunt eleva trec intr-a 11 a si caut ca sa stau in chirie cu o colega in camera. Poti sa ma contactezi si sa mai vorbim. Multumesc.