| mihaa a întrebat:

Caut, colega de apartament in timisoara pentru sora mea, va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, stiu o studenta la master care cauta si ea o colocatara tot in Tinisoara, ea locuieste intr-o garsoniera simpatica, etaj 4

12 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Ma ofer eubig grinnumai ca sunt din galati si nu sunt fata. dar daca vrea ii pot fi si coleg de apartamentbig grin

| valy a răspuns:

Dar nu sunt badaran mihaa...doar ca am vrut sa glumescwinking. daca nu stii ce e aia gluma imi pare rau. oricum a fost dat acest raspuns sub forma de amuzament, nici decum pentru alte chestiiwinking

| mihaa explică:

Ms mersi, ti-am trimis mesaj pe sait pup

| mihaa explică:

Vally, sora mea, prea finuta, pentru un badaran ca tine

| mihaa explică:

Vally stiu de gluma, sunt chiar o persoana f glumeata, dar at la momentul respectiv,, eream prea trista, si prea suparata sa am chef de glume, dar de suparat nu m-am suparat ceau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OK, am transmis mesajul la persoana interesata, acum cateva minute (ora 20:30)
mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poti da nr tau de telefon? si eu imi caut colega de apartament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna numele meu e gabriela si eu caut colega de apartament pentru spra mea adresa mea de mail e olteanca_84@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este valabil? Daca da sunt interesata si astept raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coleg nu merge?

| marius34 a răspuns:

Vin eu