| Razvy197 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau prietenei mele de ziua ei?
varsta(11 ani)

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Sunt de acord cu Gabry, o carte despre care stii ca i-ar placea sau un animalut de plus, o pernuta cu o forma mai amuzanta. Bijuterii din aur la 11 ani? raised eyebrows Doamne, voi v-ati nascut in roaba cu bani?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai razvy un ursulet pentru ai arata ca iti place de ea si o scrisoare in care ii zici asta, chiar una in care ii spui ce simti. Ii mai ei si un buchet de flori, niste ciocolata si daca a functionat ce tiam spus atuncea invit-o in oras la o intalnire! Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ceva de genul:treci pe langa ea si spune-i:ce fain mirosi cu ce parfum te-ai dat sa vezi ce parfum ii place sau, i-ai un ursulet de plus ii va place sunt sigur dar nu lua bijuterii sau din astea ca nu are rost la 11 ai ai vreo 2 ani si atunci da poti sa ii ei si bij daca vrei dar nu inca succes sa imi spui daca i-a placut

| myxolaryy a răspuns:

Cred ca cercei sau o bratara un lant sau o inimioara de plus si o prajitura.happysucces cu fata. a si eu am 11 ani si asta mias dori.sau un CD cu ce muzica ii place.bafta

| kArAgoNNNcoD a răspuns:

Poi daca tot se apropie 1 martie eu ma gandeam sa-i i-au prietenei mel un ursulet de plus si un martisor gen bratara...

| Ana_2644 a răspuns:

Pai o carte sau o bratara sau...un hanorac