| buburuza115 a întrebat:

Ziua prietenei mele e pe 23 noiembrie. Ce-i pot da cadou?

4 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

La o fata poti lua f multe...fa o poza cu voi 2 adica pune o in rama, i ai ceva de plus, o bratara de argint k poate nu ai f multi bani sau un lantic de argint.

| Raizen_2360 a răspuns:

Ii poti da un buchet de flori...si ce sti tu ca ii placewinking...ii poti da un parfum da se te asiguri ca ii placelaughingbaftahappy

| buburuza115 explică:

Mi-este cea mai buna prietena.E dulce, are un caracter moale, nu tipa, este linistita.Are o pisica...Lantisorul e o idee buna! Mersi!

| kiduu97 a răspuns:

Pai depinde de caracterul ei...ii poti lua un catellove struck sau o pisica.sau ceva simbolic care sa fie din inima.nu conteaza ce ii cumperi.conteaza gestul si sa fie cu dragoste