| Ciokolataa a întrebat:

Ce cadou pot sa-i fac prietenei mele de ziua ei?

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/lan%c8%9bi%c8%99or-love-4527110 sau http://www.crownfashion.ro/......re-4483763 dar depinde si de ce suma dispui. Daca te iubeste si o floare cu o cutie de bomboane poate fi OK.

| Gentiana a răspuns:

Depinde de varsta ei, de suma de care dispui!
Ii poti lua ceva semnificativ, care arata prietenia dintre voi(un tricou cu voi 2, o poza in rama etc.)
Cosmetice:parfumuri,machiaje,genti.
Articole de imbracaminte(esarfe,caciuli, bluze), sau accesorii(bratari, cercei, lantisoare.)
Sunt mai multe optiuni.Succes!

| Whemilly a răspuns:

Ceva original, facut din inima. Poti sa-i confectionezi tu singura ceva simplu dar dragut.Http://www.madebyada.com/blog/?cat=4
Sigur iii va placea! Succes

| IonelaMV a răspuns:

Buna Ciokolataa, ii poti face:
1.O pereche de cercelusi frumosi si finuti, o bratarica, lantic!
2.O pereche de pantofiori!
3.Un set de parfum!
4.O gentuta!
5.O bluzica/blugi/esarfa!
6.O inimioara in care sa scrie "BFF"!
7.Sau poti sa-i faci tu ceva facut de tine! Sigur va fi foarte mandra!
Sper ca te-am ajutat, bafta! La multi ani prietenei tale! :*