| Vilceanu_Rafi_1993 a întrebat:

Ce inseamna funda am auzit-o des in intrebarile voastre

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pui o intrebare aici pe site si care din raspunsuri ti se pare sau te ajuta cel mai mult dai click pe funda din dreapta raspunsului.Este o recunoastere din partea ta ca cel care ti-a raspuns te-a ajutat. Unii o cersesc din obisnuinta, altii cred ca sunt inteligenti.Chiar daca raspunsul lor nu face doi bani.

1 răspuns:
| Musique a răspuns:

Hei!
Citește tot ce e aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente și te vei prinde de cum funcționează site-ul TPU. Întrebarea 16 este legată de fundă.
O seară frumoasă!