| deutSa a întrebat:

Nu mai merge sa raspund la intrebarile voastre...de ce?straight face

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Daca folosesti Internet Explorer, inlocuieste-l cu un alt browser! Google Chrome de exemplu. Si confirma-ti adresa de e-mail (cauta si in Spam), daca inca n-ai facut-o. Succes! Numai bine!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@deutsaa, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

| Laurentiuuu a răspuns:

Pai. poate cine stie Windows e de vina? pc ul? nu stiu serios.straight face dar e o problema ciudata fundita:X?

| Maiiiiia a răspuns:

Poate ca ai injurat ai vorbit urat, ai dat raporteaza nu poti raspunde timp de 2 luni dundita