| estelle a întrebat:

Ce marime ar trebui sa aiba penisul unui copil de 13 ani abia impliniti?

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Numai la prostii va ganditi...Cat ai vrea sa aiba? 30 cm? :O
Vreo 10-11 cm acolo...

| Andr3yCzz a răspuns:

Doamne ce preocupari au unii! rolling on the floor)))
Cam 13-14 cm!
P. S : Frumoase preocupari la varsta de 13 ani rolling on the floor)

| Kerli a răspuns:

Asta e preocuparea ta cea mai importanta? rolling on the floor
copile vezi-ti de scoala, de prieteni, de hobby-uri

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Hey!
marimea penisului ar fi de 13, 3 cm.
funda? puppy dog eyes

| Delytzzu98 a răspuns:

Ba si eu amaceasi intrebare si eu am 13 ani abia impliniti da penisul meu este de 12-13 cm in erectie si de vreo 7-8 (in termeni romanesti)cand e bleaga! Imi dai funda?