| mIsTeR a întrebat:

Ce parere aveti despre spanioli?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Aceeasi parere care o au si ei despre noihee heeadica foarte reahee hee

7 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Baieti de treaba. nu prea au ei scoala ca franco i/a trimis mai mult la biserica. le place chefuitul.muierile sunt nasoale, adica naspa.destul de toleranti din pctu nostru dvd.bottom/line sunt harasho!

| irynna a răspuns:

Despre spanioli? sunt si ei tot oameni ca si noi, nu cred ca trebuie sa fii dintr-o anume tara pentru a avea o anumita personalitate.asta depinde de fiecare in parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste persoane foarte primitoare, binevoitoare, amabili. o parere bune in general. fata de iatalieni...sunt mult mai buni.imi place stilul lor de viata, imi place cum isi petrec vacantele, cum isi respecta parintii...etc

lolita
| lolita a răspuns:

Sunt ca si noi dar cu mai mult chef de viate
doar iubitul meu este o exceptie ca este foarte destept happy happy

| ramona22 a răspuns:

Cred ca is frumosi

April
| April a răspuns:

Spaniolii sunt un popor romanic asa cum suntem si noi. Daca poporul roman a luat nastere din amestecul romanilor cu dacii si cu alte influente dintre care cea mai importana e cea slava, spaniolii s-au nascut ca natie din amestecul romanilor cu iberii si suportand o puternica influenta maura(araba). Spaniolul este un tip atlanto-mediteranian, comunicativ, creativ fie daca ne gandim doar la originalele genii care au fost Salvador Dali sau Antonio Gaudi...De altfel limba spaniola tinde a deveni a doua limba ca importanta in lume, dupa engleza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foar te simpatici majoritatea, se distreaza mult mai fain decat romanii, gandesc altefel.etc.Mie sincer imi plac mai mult spaniolii decat romanii happy