| MihaiPavel21 a întrebat:

Ce părerea aveți despre ECMERO? Chiar se câștigă bani din sondajele de pe acest site? Ce părere aveți? Ați accesat vreodată acest site?

66 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Trebuie să fie ceva ascuns. Ar fi ilogic ca noi să putem face stând degeaba bani pentru care unii lucrează pe la cine știe ce companii ca să îi obțină. Mai știi că și cu aplicația aia de numărat pași care își dă bani s-a făcut mare publicitate și de fapt era în mare parte o țeapă pentru că banii se scot greu (ca să nu zic aproape imposibil).
Nu l-am accesat niciodată, pentru că am gândirea pe care am expus-o mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Eu completand sondaje online pe un site de gen am castigat prin tragere la sorti un voucher eMAG de 50 lei. Voucher pe care l-am si utilizat. Acesta a fost primul premiu din categoria sondaje online. Asa mi-am cumparat un aparat nou Gillette Flexball la 4 lei laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Ai auzit de STUDII DE PIATA? Nu le pune pe toate in aceeasi oala.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu am gasit pe site nici un fel de date de contact, iar limba romana folosita e de o calitate indoielnica. Nu merita pierdut timpul cu asa ceva.

| rcldpitesti a răspuns:

Daca nu incerci nu ai de unde sa stii, nu ai nimic de pierdut!

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Scuze, nu am vrut să creez confuzie. Cred că lume s-a prins că m-am referit la chestiile gen,, această persoană câștigă 2000 de dolari pe zi de acasă, etc ''.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Chestiile alea sunt clar flasnete. Din pacate prind la astia saraci cu duhul care nu au habar pe ce lume traiesc. Si cum la noi sunt astfel de specimene cu duiumul...

| SkyLZo98 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Nu am vazut nici o dovada cum ca, cineva ar fi scos bani din asta. Si chiar m-am uitat peste tot pe unde am putut. Se poate sa fie fake iar ei primesc bani pentru ca voi vedeti reclame

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Respect! big grin
Ai învins sistemul. big grin

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Și dacă cineva,, cade în capcană '' cum ies țeparii pe plus?(sunt curios cam ce metode folosesc oare).

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Pai e simplu, teparii cistiga pentru ce fac fraierii ca si sodaje, iar fraierii nu vad nici un cent. Pam-pam, mister rezolvat!

| Lukas1994 a răspuns:

Iti faci sperante degeaba.
Nu este legit deloc. 80 zile online din Estonia cu domeniul in Rusia si el este in romana ( romana stricata). in atatea zile nu a pus nimeni dovada de plata. E scam aproape garantat.

| Lukas1994 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Foarte simplu, au contracte cu diferiti parteneri din marketing care le ofera bani pentru a hosta acele sondaje. Normal, ei ar trebui sa primeasca doar un sfert din suma in timp ce restul se duc la utilizatorii care au facut acele chestionare, desi in cazul de fata... Ma indoiesc, NU EXISTA chestionare online care sa-ti ofere 1, 5 euro in 3-4 minute.

| MillerMaya a răspuns:

Mie mi se pare dubios, am facut cont la ei chiar azi, am completat cateva "sondaje" si se pare ca am acumulat 7, 5 euro pentru niste clickuri la aceleasi 11 intrebari despre niste reclame pe care nu le-am vazut, iar ca sa cash in trebuie sa acumulezi 200 de euro... Bani din sondaje se fac, gen 5 euro la cateva luni sau se aduna puncte cu care iti iei diverse produse - camere, tastaturi, vouchere pe la Emag sau Altex etc.

| iuliapintea a răspuns (pentru SkyLZo98):

Am eu dovada de plata

| iuliapintea a răspuns (pentru Lukas1994):

Eu am primit o dovada de plata.

| SkyLZo98 a răspuns (pentru iuliapintea):

Salut, oare poti sa imi arati si mie?

| DuracMihaela a răspuns (pentru iuliapintea):

Ne arăți și nouă dovada!?

| Tudor_Mirela_1988 a răspuns (pentru iuliapintea):

Ai putea sa ne arăți și noua o dovada?

| Medeea_Deea_1997 a răspuns (pentru iuliapintea):

Si eu as vrea sa văd!

| MihaiPavel21 explică:

Și eu vreau să văd dovada!

| rebekame21 a răspuns (pentru iuliapintea):

Vreau si eu sa vad

| cercel06 a răspuns:

Si eu vreau dovada plata

| Tetea_Alex_1997 a răspuns:

Din pacate nu pot atașa poza cu dovada aici, pm in privat pentru poza

| MihaiPavel21 explică (pentru Tetea_Alex_1997):

Vreau poza!

| Iulian_Croiala_1992 a răspuns:

Fraților până la urmă ce sa crezi? e plin Facebook ul cu aceast site.toata lumea postează gen daca vrei sa faci bani ușor SI dastea.hmm..eu in 2zile am făcut 13, 5 euro.e greu de crezut că poți scoate bani

| mayamaryamyng a răspuns (pentru Tetea_Alex_1997):

Vreau sa vad si eu dovada de plata

| mayamaryamyng a răspuns (pentru iuliapintea):

Vreau sa vad si eu dovada

| DuracMihaela a răspuns (pentru Tetea_Alex_1997):

Pui te rog dovada in pm?

| Mihai_Mihai_S_1988 a răspuns (pentru Tetea_Alex_1997):

Salut! Imi poti trimite si mie dovada ca ei ti-au virat banii?