| Camper123 a întrebat:

Ce pc mi-ati recomanda pentru gaming? Am buget pana in 40 milioane vechi sau 4000 lei? dau funda pentru cel mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa calculatorul ca e de moda veche, asteapta PS4 anul viitor pentru ca nu mai sant rezerve disponibile acum si un TV 3D il face praf pe PC.

| Camper123 explică (pentru D3letrix):

Si eu vreau sa iau acel pc dar e stoc epuizat
crezi ca mai apare din nou?

| Balaban_Marian_1999 a răspuns:

Pai un calculator de 4 ghz procesoru dual core i7 Intel, ram 10 gb, harr 3 tb, placa video 3 gb pe 128 biti, placa de baza Asus
fundita?

| Elektro a răspuns (pentru Balaban_Marian_1999):

Decat sa dai bani degeaba pe atata RAM si hard asa mare mai bine iei o placa video pe 256 bit

| Niiiicu a răspuns (pentru Balaban_Marian_1999):

Ba ce porcari aberezi acolo ma?straight face

| RaduLemon a răspuns (pentru mgtow):

Pc ul nu va fi niciodata de moda veche...http://www.youtube.com/watch?v=Ldt-nPgt-zY

| Camper123 explică (pentru Balaban_Marian_1999):

Cat ma costa aceste piese?

| Balaban_Marian_1999 a răspuns (pentru Camper123):

Pai daca cauti pe net gasesti dar te asigur ca este pana in 40 milioane lei vechi