| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face sa nu imi mai transpire palmele tot timpul?

7 răspunsuri:
| adrianhasde a răspuns:

Bei mai putine lichide.

| MissCamelia a răspuns:

Da-te cu talc in palma dmineata

| Punishment a răspuns:

Incearca pudra. Gasesti la farmacie, sau cel mai simplu si indicat ar fi sa-i faci o vizita medicului de familie.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Transpiratia palmelor poate sa insemne un efect secundar al lipsei de calciu si fier. Este un semn al stresului si al anxietatii, daca vrei sa scapi de acest inconvinient e necesar sa te relaxezi putin.

| Shery a răspuns:

Pudra de talc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iti faci analize de tiroida si sa nu mai fii stresata.

| malyina a răspuns:

Foloseste un produs avizat medical. Eu la recomandarea doctorului mi-am luat lotiunea pentru maini de la odaban de aici http://www.antitranspiratie.ro/odaban-lotiune-pentru-maini.html si am fost multumita de rezultate.