| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? sa cumpar sistemul asta Logitech X-530 sau sa repar Subwoofer-ul de la Genius 5.1 Wood 5005?

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cumpără Logitech-ul este foarte bun, calitate mult mai mare ca genius, iar ca să îl repari pe ală dai o poală de bani, mai bine cumperi unul nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mai ai garantie pe Genius, repara-l. Daca nu mai ai, afla cat costa reparatia si daca nu e mult, repara subwooferul.
Desi, sculele astea nu se prea repara. Cand s-a prajit, s-a prajit si gata. Logitech e o alegere foarte buna, deci daca te-ai plictisit de Genius si nu vrei sa mai "tragi" cu el prin service, mai bine il abandonezi. Cum crezi tu. happy