| 334499 a întrebat:

Ce site-uri stiti care au in stoc dvd-playere si livreaza si prin posta romana?

Răspuns Câştigător
| NickoS a răspuns:

Http://www.emag.ro,nu iti trimite prin posta dvd-player-ul dar ti-l trimite prin Fun Curier (GRATUIT) in orice localitate a tarii si nu conteaza de ce suma cumperi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NickoS a răspuns:

M-am uitat si eu de curiozitate pe Www.mediadot.ro si am facut o comparatie(la intamplare) la un HDD 2TB si pe Emag e cu vreo 500 de mii (de lei vechi) mai ieftin HDD-ul respectiv, sa nu-mi spui ca mai trebuie sa platesti si transportul la cei dupa Www.mediadot.ro?

| 334499 explică:

Nici mediadot si nici emag nu trimit prin postawinking