| Radu13131 a întrebat:

Stie cineva in ce magazin mai e pe stoc consola PlayStation 4? La Media Galaxy si la Altex este posibil sa vina la sfarsitul lunii. Daca nu stiti un magazin sau ceva de genu imi puteti da un site unde este pe stoc si o livreaza in 2-3 zile cu garantie si tot ce ii trebuie.

Funda.

P.S. - Sunt din Bucuresti.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai rabdare ca s-a vandut atat de bine ca nu il mai gasesti pe nicaieri. Ai rabdare sa revina stocurile si dupa il iei de unde vrei tu.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Gasesti la Emag, dai comanda si in 48 de ore vine prin curierul lor cu tot ce ai nevoie
http://bit.ly/1h3aCUJ (link generat de conversion marketing)
Uite aici :)