| rahelyta a întrebat:

Ce stiri preferati protv sau antena1? doar daca va uitati

Răspuns Câştigător
| raulrealmadrid a răspuns:

Pro tv happy pentru ca sunt mai detaliate stirile si imi place stirile pro tv ruleswinking

17 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Protv si antena 1 (doar cele de la ora 23 pentru ca pun niste melodii pe fundal si niste videoclipuri destul de hazlii laughing )

| alma1115 a răspuns:

Antena 1

| alexxx a răspuns:

Portv-pentru ca acolo baga cele mai bune filme, cele mai bune seriale.etc.dar mi-e lene sa ti enumarhappy

| Lacoste a răspuns:

Protv

| Twizzle a răspuns:

Antena1.

| Gabytsuu a răspuns:

Amin2laughing

| BughY a răspuns:

Antena1

| Malvina24 a răspuns:

Pro tv mi se par mai interesante!

| BuBu_2524 a răspuns:

Cele de la Protv

| blonda_6663 a răspuns:

Antena 1 ca "ie cu moguli".laughing
ma uit la badea si d-aia aleg antena 1. atunci cand ma uit si la altceva in afara de el

| DraPraaHaarp a răspuns:

Pro tv. dar ma mai uit sh pe antena depide daca am chef sa ajung la antenalaughingca eu am pro tv pe 8 sh antena pe 15laughingsh cateodata mi`e sila

| Laue a răspuns:

Hmm... mi se pare ca la Pro e mai mult profesionalism.

| Jadis a răspuns:

Pai uneori sunt chiar aceleasi subiecte de stiri, dar prefer ProTv mai mult.

| rahelyta explică:

Mai vreau raspunsuri. nu sunt lamurit

| candydream a răspuns:

Dintre acestea doua Pro tv dar de obicei imi place Realitatea tv.

| rahelyta explică:

Eu nu pot sa ma decid thinkingthinkingthinking

| rahelyta explică:

Cred ca protv e de best rolling on the floor