| EduardTPU a întrebat:

Cum pot sa descarc inregistrarile de pe site-uri ca antena1(a1.ro) sau protv, si aici ma refer la inregistrarile emisiunilor, chiar si reportajelor de stiri care sunt postate pe site? M-ar interesa ce program pot folosii.

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Ok, am inteles intrebarea. vrei sa descarci filmuletele (reportajele de pe acele posturi tv). deci deschide mozilla, scrie pe google downloadhelper si instaleaza-l. apoi deschide un filmulet, sa zicem de pe antena 1. iti vor aparea sus langa URL 3 cerculete colorate care se invart, iar langa ele o sageata micuta. da click pe acea sageata, si selecteaza download! daca nu te descurci, scrie-mi pe privat!

| Codițăă a răspuns:

Poti descarca un program ca acesta:Video Converter.Iti va aparea sa alegi mp3 sa video, tu vei scrie la video. Apoi scrii reportaje antena 1 etc, si vei da la DOWNLOAD si asteapte pana ti sa descarca.