| Alextrick a întrebat:

uitati ce minciuni baga astia de la ProTv ca cica McDonald's au cartofi putreziti si din astea dar mi se pare mie sau BORCANUL CU CARTOFII AURII(DE LA MEC) ARE ABURI? deci in concluzie borcanul cu cartofi de la KFC (aia putreziti) chiar sunt de 3 ani dar cei de la mec sunt proaspeti pentru ca borcanul are aburi... Voi ce preferati? McDonald's sau KFC care au carne putrezita? http://stirileprotv.ro/......3-ani.html EU PREFER MCDONALD'S!

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu mai mananc nimic de la fast-food de vreo 2 ani si personal nu suport mancarea de felul asta, din mai multe motive. Oricum, daca ai chef de cartofi prajiti, cel mai bine este sa ti-i faci acasa. In felul asta stii exact cum sunt preparati.

| Tourniquet a răspuns:

Un sandwich facut in casa cu chifla d-aia de la Carrefour, snitel, cartofi prajiti bagati in chifla. Bun rau! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer un covrig. happy In general detest tot ce tine de fast-food, sau junk-food si alte porcarii de genul.

| April27 a răspuns:

La kfc am fost n-am observat nimiiiiiic de KFC

| Alextrick explică (pentru April27):

Am vazut la diferite posturi si site-uri TV

| NaoNaomi a răspuns:

Cu siguranta MCDONALD'S!

| Alextrick explică (pentru NaoNaomi):

Este cel mai bunlaughingpentru mine!laughing