| anaremere21 a întrebat:

Saluuut, ce tipuri de stiri preferati?

8 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Stiri cool. Adevărate

| anaremere21 explică (pentru J0B0MAT):

Si ce siteuri folosesti? sau de unde iti iei stirile?

| anaremere21 explică (pentru J0B0MAT):

Eu de exemplu citesc foarte multe stiri politice si am gasit un site destul de misto unde citesc doar titlurile ca sa ma informez si apoi am si surse daca mai vreau detalii, daca te intereseaza se numeste titlurile.ro

| strawberie a răspuns (pentru anaremere21):

Si eu tot titlurile citesc, e fain tare site-ul lor si ideea in sine. Recomand!

| J0B0MAT a răspuns (pentru anaremere21):

Prea in your face. Nu așa se face propagandă. Îți trebuie finețe, clasă.

| Dismally a răspuns:

Externe sau noutati de pe la noi - politice, economice etc. Nu ma intereseaza cele sportive sau mondene.

| Lioana a răspuns:

De importanta nationala. Acelea care sunt pe toate site-urile.
Altfel ma intereseaza doar stiri despre prietenii mei, stiri care nu se gasesc pe net sau la tv.

| LordCristobal a răspuns:

Stiri sportive