| dana_1362 a întrebat:

Ce stiti despre munca la domiciliu?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca stii ca firma iti face contract sa lucrezi acasa si il firmezi in fata ochiilor tai atunci e bine dar daca iti zice pe telefon ca bla bla e cacealma.

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa dau bani pe hartii si minciuni
acum sunt la Oriflame si castig cateva milioane pe langa salariu daca esti interesata trimite-mi e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| IngridBeatrice a răspuns:

Bună, Dana!
Eu am citit aici despre munca la domicioiu sau telemunca i se mai zice: https://cariera.ejobs.ro/telemunca-6-pasi-simpli-pentru-a-lucra/