| oiegas20 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si sa-mi ziceti daca stiti ceva despre munca la domiciliu? Acum vreo 2 ani confectionam si eu pungi de cadou la domiciliu, dar doamna nu se mai ocupa de asa ceva. Daca aveti orice detalii care ma pot ajuta, va rog sa-mi scrieti. Multumesc

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Ai cumva 18-19 ani(ai dat bacul anul asta,in august)? Daca da,ar fi mai bine sa-ti cauti un loc de munca,fiind tanar,unde sa poti socializa, sa te faci afirmat, ca doar asa poti sa evoluiezi.Iar acasa, poti sa te ocupi si de altceva la ce te pricepi,(sa mai castigi un ban pentru concedii). Cauta pe GOOGLE, tastand cuvintele munca+la+domiciliu si o sa gasesti vreo 20 de afaceri(confectionari cutii carton, plicuri, insirat margele, sondaje, etc). Acum depinde la ce te pricepi si daca renteaza pentru tine.

| Ronnye13 a răspuns:

Salut! Incearca SFI (Strong Future International Marketing Group) E un site de tip Multi Level Marketing care iti ofera posibilitatea de a face bani de acasa! Nu spun ca te poti imbogati peste noapte, dar cu timpul poti face un venit stabil din asta! Dar pentru a face bani necesita munca! link de inscriere daca esti interesat : http://www.sfi4.com/13481241/FREE Daca vrei sa reusesti cu ajutorul site-ului acesta va trebui sa aduci si tu prieteni pe link-ul tau de refferal! ne vedem pe site si vorbim acolo mai multe!