| tcdaniela a întrebat:

Ce parere aveti despre munca la domiciliu?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Cam greu gasesti ceva serios.

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Ai gasit ceva serios? faci lucrul asta si esti multumita? daca da te rog sa mi dai si mie reteta. dar sa fie serios. ca eu nu am gasit si nu am incredere. daca ai sau faci ceva si cistigi ok vreau si eu. astept

Elianna
| Elianna a răspuns:

E buna dar iti ocupa tot timpul.Se zice ca ai mai mult timp disponibil, dar nu este asa.Trebuie sa-ti impui un orar pe care sa-l respecti strict, altfel nu-ti faci nici treaba platita nici cea de acasa.

| OanaG a răspuns:

Misto. fara efort, si acasabig grin

Răspuns utilizator avertizat