| lSummerl a întrebat:

Cele mai stupide intrebari de pe TPU "De ce penisul scuipa cate o data?" - E nesimtit. "Tata mi-a zis ca am intre picioare un cuc.Da eu am cautat poze cu cuzi pe google si aia au aripi.Cand o sa-i creaaca si cucului meu aripi?" - Bea un RedBull "Ce se intampla cu erectia daca ma masturbez 6-7 ore pe zi?" - Vrei sa bati un record, ai o problema sa stii! " Salut, sa trecem la subiect am 16 ani si sunt virgin poate o sa ziceti ca *te framanta asa ceva la 16 ani?* Dar, da ma framanta prieteni mei au avut contacturi secsoale macar o data... Nu imi ramane de cat sa mint ca si eu am facut. Parca mi-e rusine ca la 16 ani sunt virgin. Ceva sfaturi?" - Fa sex! "Cum pot sa-mi fac iubitul sa nu mai ejaculeze repede?" - Arata-i poza bunici tale! "Este pacat sa ai fantezi cu Isus?" - Satana, aici erai?

2 răspunsuri:
| BombonikThaa a răspuns:

rolling on the floor))Tareeerolling on the floor)

| AgathaRo a răspuns:

De acord cu tine. Multe intrebari nu isi au rostul. Intrebari pentru prescolari : cand te duci la toaleta indiferent ca faci pipi sau caca neaparat tragi apa, nu trebuie sa intrebi lumea, de ce ar trebui sa o tragi. Multi troli pe aici.