| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Tata mi-am zis ca am intre picioare un cuc. Da am cautat poze pe google cu cuci si aia arata altfel, au aripi.Cand o sa-i creasca si cucului meu aripi?

12 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

No sa-ti creasca aripi copile...nu ai cuc(pasarea)
ci penis, tatal tau a zis cuc ca sa nu iti zica penis...stai linistit

| Heather2001 a răspuns:

rolling on the floorce copil-copac-atomiclaughing

| MyKatya a răspuns:

rolling on the floor frate, esti noul meu erou, de la intrebarea

" Sunt baiat, am 7 ani, nu mi-a venit menstruatia, oare sunt insarcinat cu tripleti?"

rolling on the floor))))))))))

| MihaaOoO a răspuns (pentru MyKatya):

laughing,mai rad putin si intru in spitallaughing

| R0CA19 a răspuns:

Da va avea airipi, si se va duce sa caute pasaricile dintre picioarele fetelorwinking

| Ellena123 a răspuns:

laughinglaughing)laughinglaughing ce intrebare stupida rolling on the floorrolling on the floor doamne tu esti dus frate cum sa-ti creasca ma aripi mai cauti si pe net?oh go onoh go on daca vrei sa stii intreaba-l frate pe tactu daca e asa inteligentoh go onoh go on
Se vede cata minte are si tactu astalaughinglaughingoh go onoh go on

| PamPamPaaaam a răspuns:

Cand pasarii mele ii vor creste pene rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| Aneel a răspuns:

laughing

| DarkOrbitSF a răspuns:

Pai pune sare de lamaie ma e cel mai bine cumperi 2 plicuri si bagi acolo am vazut eu pe net si am incercat baga acolo multa sarebig grin e foarte eficientwinkingFunda!laughing

| DarkGuard a răspuns:

Intrebarea asta ii pus de unu cu viata distrusa nu are ce face pe comp...cine te crede ma cucule

| MaRy015 a răspuns:

Wa esti demon rolling on the floor