| ˜”°º•didycutzà•º°”˜ a întrebat:

Cine imi da si mie urgent un cont vechi de lady popular dar sa depaseasca 5 nivele va rog...happy fundita portocalie pentru primul care imi ofera. Trimiteti datele prin mesaj va rog.(numele contului si parola). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna! Daca vrei iti dau eu un cont doar ca e de lvl 1 sau 2.[til dau numai si numai daca imi dai funda big grintonguehee heewinking]... il vrei? daca da da-mi un msg privat tongue. Ok? puppy dog eyes