| mechetiuc2006 a întrebat:

Cine imi poate spune care este cel mai rapid program de descarcat filme de pe net?

4 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Acest lucru depinde si ce viteza ai tu la net cea mai buna solutie este sa le testezi tu pe propriul pc si tragi singur concluzia.

| mario_6601 a răspuns:

Salut eu folosesc apexdc eu sunt foarte multumit de el daca vrei il potei descarca de aci wwwapexdc.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai rapid mod ar fi dupa http://www.filmenoigratis.com/ :p

| andyrubia a răspuns:

Eu folosesc mypony si pot spune ca descarca destul de repede filmele...