| yasmiyasminutza a întrebat:

Cine ma ajuta sa imi fac un facebook cu mine dar sa intre doar el am nevoie ca nu pot face eu, va rog, dau fundita sa imi scrie idul in mesaj plz! :*

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce, vrei sa ti facem un fanclub?

| yasmiyasminutza explică (pentru anonim_4396):

Nu, na imi faci un facebook mie? Ca iti dau eu pozele mele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru yasmiyasminutza):

Daca nu stii sa ti faci, iti fac eu unul, si iti pui singura pozele, ce sa fac eu cu pozele tale? omg

| LisaZafre a răspuns:

Iti fac eu cu mare placere tongue ca si asa ma plictisesc. lasa-mi id tau

| Verdant a răspuns (pentru yasmiyasminutza):

Nu poti sa-ti faci tu facebook? Tu nu te-ai gandit o clipa ca cel care iti face contul de Facebook iti stie si parola si poate intra ori cand, elibereaza un virus, iti injura prietenii / parintii. Mai gandeste-te, dandu-ti pozele iti dai si identitatea! Poti fi postata pe ori ce site de hackuit din lume cu un subiect rautacios sau altceva. Iti pierzi cu totul identitatea si contul de facebook daca pui pe altcineva. Dar de ce nu poti sa iti faci cont? Nu te lasa parintii sau nu stii? In fine, daca vrei sa aflii cum iti faci o adresa de facebook, iti dau adresa mea de e-mail si iti explic step by step.

| Verdant a răspuns (pentru Verdant):

(Step by step fara sa iti stiu eu parola sau alt ceva)

| yasmiyasminutza explică (pentru anonim_4396):

Ti le trimit si le pui dupa le stergi! si sa intri doar tu pe el am nevoie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru yasmiyasminutza):

Bine, bine