| bennn a întrebat:

Am un id mai vechi si am nevoie de el. mi s-a blocat idul si nu stiu intrebarile secrete. ca ma ajuta si pe mine?

8 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Nu ai cum, decat daca ai pus o alta adresa de e-mail ca a doua adresa. In rest trebuie sa-ti notezi undeva.

| aura36 a răspuns:

Depine...la id-ul vechi, ai mai pus un id alternativ?

| bennn explică (pentru aura36):

Nu

| bennn explică (pentru aura36):

Da

| aura36 a răspuns:

Corect...acelasi lucru ti-am spus si eusad scuze si daca nu ai pus...incearca-le pe toate la rand, poate reusesti, bafta!

| aura36 a răspuns:

A mers varianta mea?

| bennn explică:

Dum imi recuperez idul daca nu stiu intrebarile secrete? am mai vazut pe youtobe ca sunt niste programe care debloca idul