| Maj3stic a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu un link de descarcat cu kaspersky internet security daca se poate si cu key si activat si mai bine macar pe rpivat linkul si ofer funda din tot sufletelul happy

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Pai, de ce-ti trebuie tocmai acela? Poti lua avira http://www.avira.com/en/index cu key gratis si-i si mai bun! Iti pui mail-ul si-ti trimit key-ul acolo! Mult noroc!

| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

Kaspersky este greoi tare, mai bine cumperi 3 licente de GData si imparti cheltuielile cu 2 amici. Asa pretul unei licente te duce la 45 lei, ceea ce foarte ok pentru un antivirus mai bun decat Kaspersky