| Cryssy11_7794 a întrebat:

Cine stie cum sa trag muzica dupa calculator pe telefon (Sony Ericsson)

Răspuns Câştigător
| Ford a răspuns:

Prin cablu USB.Il conectezi la calculator si la telefon ar trebui sa-ti apara trei sau doua optiuni.Tu selectezi "transfer fisiere" si in my computer o sa-ti apara un dispozitiv (in general ii zice "phone card" ) Si melodia pe care o vrei (copy\paste) o pui in fisierul "music".

4 răspunsuri:
| WyvernSky a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai cablu de date.
Dacă îl ai deja, bagă-l in clculator si cealaltă parte in telefon.
O să te pună să instalezi ceva.
Și muzica trebuie sa o ai downloadata in calculator.
Baftă!

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Cu cablul USB sau cardul de memorie.

| Cryssy11_7794 explică:

Dar pot sa trag dupa youtube?