| casandra2222 a întrebat:

Din nou dau funda fratilor si si vot pentru cine stie sa imi spuna un bluetooth free pe care sa il instalez pe calculator ca sa pot trimite de pe telefon poze si video pe calculator am telefon sony ericsson w500i.

Răspuns Câştigător
| teutzyka a răspuns:

Nu este bluetooth pe care sa il poti descarca
este bluetooth pe care il poti cumpara de la un magazin d telefoane de Vodafone cosm etc si arata ca un stic si costa cat un stic eu am laptop si am bluetooth incorporat dar si a cumparat o fost colega si para a dat 20 d lei noi adica 200 d mii d lei vechi:X

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Salut.
Deci pentru bluetooth iti trebuie un modem... fara acel modem nu poti face nimic.
Daca ai card la telefon cumparati un cititor de carduri si vei putea face cate transferuri vreiwinking