| ßianca a întrebat:

Cum se descarca muzica dupa calculator pe telefon? Tel: Sony Ericsson V630i? Astept raspunsspuppy dog eyes. plizzz. >Fundita`:d

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa-ti pui muzica din pc, pe telefon.pai conectezi telefonul prin cablu de date la pc. apoi intri in My Computer, gasesti telefonul in pc.si iti bagi fisierele dorite pe telefon.sau daca nu baga cardul telefonului in pc. daca ai card reader, si iti pui muzica pe card.bafta!

2 răspunsuri:
| Giinger a răspuns:

Prin USB-e un cablu-ca la MP3 -il conectezi la calc si iti deschide folderul din tel-apoi tu din calcul tau bagi muzica in folderul ala din tel. Si nu numai. Poti baga si muzica si filmulete-asta daca ai memorie destula-
sper ca te-am ajutat! eu asa stiu.

| ßianca explică:

Alexutzaganja94 mie nu imi arata telu, in pc. adica in my computer straight face