| question_3585 a întrebat:

Cine stie programe online de modificat poze? da funda pentru cele mai multe si mai faine :*

Răspuns Câştigător
| larrysukk a răspuns:

Buna...eu folosesc doar unul singur dar sunt ffff multumita de el.http://www.picnik.com/
mie mi se pare ff folositor
si poti face tot ce vrei in el;)
sper sa te ajute!

9 răspunsuri:
| question_3585 explică:

Latingirl esti cea mai buna! tu meritai fundita imi pare rau dar am dato mai devreme! imi poti da un rasp stupid la alta intrebare si o sa iti dau funda:*

| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
Nu'ţi trebuie multe şi proaste, decât mai puţine şi bune!
Uite am eu 2 foarte frumoase :
Depinde pentru. ce :
*Pt machiare ( fond de ten, machiaj, luciu, dermatograf, gene false, etc ), este TAAZ.ro.
*Pt amuzament, incearcă : pizap!
Succes la modificat!

| justsmile_1748 a răspuns:

Photo Scape, Dream light, Photo shop etc. smug poti sa mai cauti pe google si gasesti mai multe, bafta >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa dai o privire aici http://www.panalu.net/search/label/EDITARE%20FOTO unde iti spune si ce efecte se po face si e totul gratuit, super tare saitul

| GFantastikBaby a răspuns:

Nu-i nimic, nu ma supar. happy

| DZzyma a răspuns:

Phunny.pho.to
picjoke.com
pizap.com
photoshop.com
picnik.com
pixenate.com
blibs.com
funda?