| dragon40 a întrebat:

Cine stie sauturi de metin privat, si merge sa-mi dea si mie, cine imi da celmaimisto metin privat si sa-mi zica si saitu si merge primeste fundita{imi place sa ma joc metin privat}

Răspuns Câştigător
| BitchImfabulous a răspuns:

Www.metin2gx.ro(mie imi merge)
www.metin2tim.ro(server 2 e online)
Astea sunt cele mai bune dupa mine.am incercat si altele si nu imi merg.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.empiremt2.eu si www.newlongju.eu. amandoua sunt faine! la newlongju sau schimbat armurile si armele. arata altfel.

| FlooD a răspuns:

Http://www.4metin.net/ aici gasesti cele mai noi servere private romanesti aparute hamachi/si pe ip sper ca te-am ajutat

| alexu2358 a răspuns:

Uite niste metine tari rau faci lvl imd cal militar metin2frizer,metin2united si metn2mondial

| BaiatulIubit a răspuns:

Nu stiu si eu joc dar n-am gasit eu joc RO www.metin2.ro asta joc si sunt GM cine vrea sa-i fac armele si armurile +9 sa intre pe ID-ul coco.andy2001