| Roxy1993 a întrebat:

Citatul care te reprezinta, care e?happy

8 răspunsuri:
| alexush a răspuns:

Lasati-ma sa traiesc cum vreau. daca gresesc, eu platesc!

| slapnenorocit a răspuns:

Carpe diem pero memento mori.

| Bezea a răspuns:

Religion, ideology, resources, land, spite, love or just because... No matter how pathetic the reason, it's enough to start war. War will never cease to exist... reasons can be thought up after the fact. Human nature pursues strife.

| Anq209 a răspuns:

"O sa merg incet, n-o sa ma grabesc dar in acelasi timp am sa...fug"scris de mine

| Roxy1993 explică:

Sigur!

| tweety08 a răspuns:

Daca cineva te loveste pe un obraz, intoarce-l si pe al doilea, daca cineva iti ia bluza, da-i si camasa…(din spusele Lui Iisus Hristos)

| spionu a răspuns:

There are very few people in this world that know the REAL me, the rest of you know the me I chose to let you see!

| Aura7Avon a răspuns:

Nu spune niciodată "nu se poate", ci începe cu "să vedem". — Nicolae Iorga