| commy a întrebat:

Cred ca mi a fost sparta parola. Dar nu sunt sigura de asta.Stiu doar ca nu imi mai pot accesa idul.am incercat s-o schimb da uitati ce imi zice"Sorry, this account is temporarily locked (9002)
This account has been temporarily locked because of security concerns.
The lock on your account will expire in approximately 24 hours—the lockout period will not reset each time you attempt to sign in while the account is still locked. You can try to recover your password again after the lock has expired. See you tomorrow! deci a fost sau nu sparta?! Daca a fost cum o recopar?

Răspuns Câştigător
| mikey a răspuns:

Buna.
Mie intr-o zii nu am putut intra deloc in yahoo.Nu stiu de ce.
Intra aici https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym scrie id-ul si parola si daca nu-ti merge nici aici sar putea ca sa iti fie sparta parola..Daca iti merge aici stai linistit/Pt. ca si mie mi so intampalt si a II-a zi ao fost totul OK .
Multa baftahappy

3 răspunsuri:
| Melly a răspuns:

Poi...intrii pe mail si dai "I can't access my account" si dupa ce ai intrat dai "I forgot my password" si dai next si scrii dupa aceea ce iti cere :*

| mikey a răspuns:

Buna.
Mie intr-o zii nu am putut intra deloc in yahoo.Nu stiu de ce.
Intra aici https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&. src=ym scrie id-ul si parola si daca nu-ti merge nici aici s-ar putea ca sa iti fie sparta parola. Daca iti merge aici stai linistit/Pt. ca si mie mi so intampalt si a II-a zi ao fost totul OK.
Multa baftahappy

| ejaxz a răspuns:

Nu a fost sparta. A incercat sa intre cineva pe idul tau si nu a reusit. A incercat de prea multe ori si ti l-a blocat.Ai rabdare 24 de ore si dupa poti intra din nou.