| cslx a întrebat:

Hey! buna! incerc sa schimb o parola de messenger si acum mi-a aparut asa: "The lock on your account will expire in approximately 12 hours—the lockout period will not reset each time you attempt to sign in while the account is still locked. You can try to recover your password again after the lock has expired. See you after 12 hrs!" ce este de facut? astept raspuns urgent! multumesc multhappy ofer funda!

Răspuns Câştigător
| TDT a răspuns:

Daca cineva incearca sa intre pe un cont de yahoo si depaseste un anumit numar de incercari de login, contul este blocat automat timp de 12 ore, pentru motive de securitate. Nu este nimic de facut, trebuie sa astepti pana expira cele 12 ore.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai incercat de prea multe ori sa intri in id`ul tau ( in caz ca nu ai scris parola bine) si din motive de securitate ti-au blocat id-ul cei de la yahoo. Intra peste 12 ore! Succes :*.