| dianka_4861 a întrebat:

Va roog sa ma ajutati ...deci nu stiu ce are messengerul meu...cand inverc sa ma loghez imi zice ca cica contul e blocat...am incercat si pe www.meebo.com si la fel apoi pe yahoo.com la fel apoi am incercat sa imi recuperez parola si cand scriu id si codul de la incept imi spune ca "The lock on your account will expire in approximately 24 hours—the lockout period will not reset each time you attempt to sign in while the account is still locked. You can try to recover your password again after the lock has expired. See you tomorrow!

* Password Security Help " va rog sa ma ajutati...va pup si astept raspuns urgent ca am aproape 1000 de id acolo si imp de la profesori si mai multi...va rog

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Ti-e blocat contul, ori tu ori altcineva a incercat sa se logheze cu o parola gresita de mai multe ori, asteapta sa expire perioada asta de lock si apoi incearca cu parola ta, de fiecare data cand incerci dupa perioada de lock sa te loghezi cu o parola gresita se reseteaza perioada de lock iar la 24 de ore

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine fa-ti alt ID. M-ar interesa si de cand ai ID-ul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pai trebuie sa schimbi parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa schimbi parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un specialist

| Andrei_6410 a răspuns:

Iti apare asa pentru ca cineva incearca sa iti sparga parola si baga numai parole gresite dupa un timp iti revine si o sa poti sa intri dar sa nu mai probeze alti sa iti intre...