| Kitty a întrebat:

Cu ce trebuie sa te prezinti la aeroport daca ai cumparat biletele de avion online? Sau cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
| Helenèa a răspuns:

Nu sunt sigura ce s-a mai schimbat ceva, deci nu iti pot garanta ca spun 100% bien ce spun dar, eu asa imi amintesc de la un drum mai vechi. Dupa ce le cumperi online si face chek-in.ul tot online, o sa fie nevoie sa scoti la imprimanta biletul, asa cum ti-l da firma repsectiva prin intermeiul site-ului. Si in afara de el iti mai trebuie doar pasaportul.

1 răspuns:
| abcdd a răspuns:

SPAM14091/abcdd