| catalin542000 a întrebat:

Culmea când conectez smartwatch-ul la telefon mi se incarca telefonul greu pe internet, când deconecteze smartwatch-ul, telefonul se incarca rapid pe internet.
Aici vorbim de viteza de pe internet de a procesa paginile. Telefonul de ecran, "desktop" sa zicem, merge brici indiferent dacă este conectat sau nu ceasul.
Totuși nu înțeleg ce legătură are ceasul cu viteza netului, ținând cont ca telefonul este cu treaba lui, ceasul cu treaba lui (ca și ceasul are wifi).

1 răspuns:
| Aurora99 a răspuns:

Buna! Daca vrei un smartwatch nou, ieftin si performant, eu iti propun urmatoarea oferta:
http://www.hbmag.ro/2023/11/sw115.html