| TiberiuAndrei a întrebat:

Conectez laptop-ul la wifi si descarc de pe steam un joc cu o viteza de maxim 6, 1 mb/s
Deconectez wifi-ul de pe laptop, dupa care fac teethering prin bluetooth la telefonul meu care este conectat la aceelasi wifi si dupa imi scoate cu 11mb/s.
Care 3 logica?

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Depinde de semnalul de la wifi și de mărimea aparatului folosit cu cât ecranul e mai mare cu atât și internet consuma mai mult și viteza deci este mai mica, pcul e mai mare deci consuma mai mult.