| vioreleu a întrebat:

Cum aflu comentariile de la blogurile mele? unde sa intru si cum sa fac? multumesc

2 răspunsuri:
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Intri pe blog, si o sa iti arate, my page etc. tu dai la comments si acolo ti le arata.
Byehappy

| AndreYoman a răspuns:

1. primesti un e-mail de la blog cu comentariul respectiv.
Insa trebuie ca blogul tau sa fie inregistrat pe o anumita adresa de e-mail.
2. Te uiti la toate postarile tale sa vezi daca ai comenturi.
Sa stii ca 70% dintre vizitatori doar citesc postarile si 30% mai si comenteaza.Eu stiu ca am blog de un an cu media de 20 de vizite pe zi si abia primesc vreo 5 comentarii per-post.