| hUnTERRRRRR a întrebat:

Cum aflu id si parola pentru internet banking bt24 la banca transilvania?

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Ti-o spun eu acum, fac hack la banca si in 5 minute aflu tot, eventual iti si transfer toti banii la mine in cont

EVIDENT ca dai telefon la banca, cel putin
s-ar putea chiar sa ai nevoie sa mergi fizic pana acolo pentru numele de utilizator (care e generat complet aleator, ceva de genul: 2td5y8s)
parola in schimb poti sa o recuperezi/creezi de acasa cu datele tale personale, asta e una dintre cele mai groase gauri de securitate pe care le-am vazut la o banca... vreodata!

| Edmonds2342 a răspuns:

Cum zice și Bizon95, trebuie sa mergi tu la banca ca să activezi acest serviciu și îți vor zice eu tot ce trebuie sa știi

| anamariarot a răspuns:

Daca mai ai contractul primit de cand ti-ai facut cardul, le gasesti acolo. Daca nu, trebuie sa mergi la banca

| ___f2My a răspuns:

Da