| Corcodele42 a întrebat:

Recent mi-am făcut un card de debit atașat la un cont curent la Banca Transilvania și nu pot sa îmi vad tranzacțiile și soldul. Întrebarea mea este, trebuie sa ma duc la banca și sa aplic pentru Bt24 Internet Banking?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, trebuie sa te duci la banca si sa iti deschizi un cont de online banking

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu datele curente care le ai te vor asocia pe varianta online

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa iti vezi tranzactiile bancare si soldul, trebuie sa soliciti bancii, in scris, ca doresti acces la Internet banking.
Dupa obtinerea accesului, vei avea un cod personal si o parola provizoirie, pe care trebuie sa o schimbi cu o parola secreta, stiuta doar de tine, ca sa nu ti se poata accesa contul, de nimeni.