| SSScr a întrebat:

Salut, am un card de debit la Banca Transilvania și vreau să activez opțiunea "BT24 Internet Banking", întrebarea este pot să o activez dacă am sub 18 ani?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum, daca ai sub 18 ani, atunci cum ti-ai facut cardul? Pe "ochi frumosi"? sau ai apelat la unul dintre parinti. Numai titularul cardului sau imputernicitul pe cont poate cere internet banking.

| SSScr explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt titularul cardului, dar am intrebat daca optiunea Internet Banking este deisponibila pentru minori.

| Peridava a răspuns:

Mergi la Banca si te intereseaza intii de comision. Nu e deloc neglijabil.