Întrebare recomandată | miki72 a întrebat:

Cum ajung de la Gara de nord la clinica Gral Medical(str.Traian popovici).Nu sunt din Bucuresti.M-ar interesa mijloace de transport in comun. Multumesc

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Pai de unde esti? si cu ce vrei sa ajungi la capitala? se poate cu trenul ori maxi taxi
Il poti intreba pe sofer unde este clinica si cu ce se poate ajunge.
Eu asa am procedat cand am ajuns in Iasi.
Am intrebat soferul si m-a sfatuit ce am de facut.
Tot soferul m-a sfatuit sa nu dau de inteles la taximetrist ca nu sunt din Iasi ca ma taxeaza.
Asa ca, am luat taxiul si i-am zis direct"
Du-ma la spitalul X cat mai repede si pe ruta cea mai scurta!
Asa am procedat.
Asa poti proceda si tu.
O zi buna happy

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Taxiul

| gigite a răspuns:

Ajungi de la Gara de nord la clinica Gral Medical(str.Traian popovici)...M-ar interesa mijloace de transport in comun cu METRO - P-TA MUNCII - SI ESTE APROAPE PE JOS!

| gigite a răspuns (pentru gigite):

About 77,800 results (0.53 seconds)
Search Results
Spitalul OncoFort
www.oncofort.ro/ - Translate this page
Strada Traian Popovici 79-91, București

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Te poti duce cu trenul, autobuzul, microbuzul. nu cred ca costa foarte mult.