| Andreeaiosif a întrebat:

Cum ajung de la Piata Unirii la Baneasca Shopping City? Help me! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Madalina101 a răspuns:

Saaaaau iei metrou pana la aviatorilor, urci si iei masina 131 sau care mai e spre Baneasabig grin

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cu metroul și apoi cu 131.

| Laura a răspuns:

Mergi spre Romană, o iei pe strada Lascăr Catargiu, dup-aia Kiseleff și mergi drept în față pe șoseaua București-Ploiești. Nu-i foarte mult de mers, mai mult de 10 km nu sunt. Dar dacă ți-e lene poți să te duci la Romană și de acolo iei autobuzul 131.

| elisaby a răspuns:

Buna! Mai mergi putin pana la Universitate si de acolo vezi ca e un autobuz dar nu stiu exact ce numar(poti intreba in statia de langa Universitatea Bucuresti)si te lasa drept la Ikea langa Baneasa Shopping City! Sper ca ti-am fost de ajutor.